56 Yaşındaki Hülya Avşar Cesur Ayna Pozuyla Beğenileri Çökertti!

Koronavirüs salgını nedeniyle evinden ayrılmayan Hülya Avşar, bu süreçte sosyal medya kullanımını oldukça arttırdı. Geçtiğimiz günlerde bornozlu poz akımına uyarak fotoğraf paylaşan Hülya Avşar, şimdi ise spor yaparken verdiği cesur poz ile adından söz ettirmeyi başardı. Ayna karşısında verdiği pozunu takipçilerinin beğenisine sunan 56 yaşındaki sanatçı, beğeni yağmuruna tutuldu.

56 Yaşındaki Hülya Avşar Cesur Ayna Pozuyla Beğenileri Çökertti!

Koronavirüs salgınının Türkiye'ye sıçramasıyla işleri iptal olan Hülya Avşar, kendini eve kapattı. Karantina günlerinde sosyal medya kullanımını bir hayli arttıran ünlü sanatçı, bu süreçte spor yapmaya da ağırlık verdi. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle magazin gündeminde geniş bir yere sahip olan Hülya Avşar, son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla adından oldukça söz ettirdi. 

Kendi adında bir tenis turnuvası oluşturan Avşar kızı, sporu yaşam felsefesi olarak görüyor. Salgın sürecinde ağırlıklı olarak spora yönelen ünlü sanatçı, spor yaparken verdiği pozları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. 

1-) Ayna Pozuyla Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Ayna Pozuyla Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanmaya başlayan Hülya Avşar, özellikle son Instagram paylaşımlarıyla gündemi alt üst ediyor. Son olarak yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başaran 56 yaşındaki sanatçı fit vücudu ve eskimeyen güzelliğiyle 20 yaşındaki gençlere taş çıkardı. 

Bu kez evinde spor yaptığı anlarını paylaşan Avşar, etkileyici spor kıyafetleriyle spor yaptığı anları paylaştı. Aynanın karşısında geçerek poz veren Hülya Avşar, cesur pozuyla takipçilerini heyecanlandırdı.

2-) Beğenileri Çökertti

Her pozuyla takipçilerinin beğenisini kazanmayı başaran Hülya Avşar, yoruma kapalı olarak yaptığı son paylaşımda beğeni butonlarını çökertti. Etkileyici ayna pozuyla sosyal medya gündemini çalkalayan güzel şarkıcı, kısa süre içerisinde 50 bine yakın beğeni almayı başardı. 56 yaşındaki güzel şarkıcı, son paylaşımıyla salgın döneminde bile spor yapmayı ihmal etmediğini gösterdi. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Hülya Avşar  
TV