Acun Ilıcalı'yı Çileden Çıkartan Yarışmacı Diskalifiye Edildi!

Survivor 2020 yarışamsının 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Ödülün sahibi olmayı çok isteyen yarışmacılar, yarışmadaki heyecanı arttırıyor. Oyunun gerginliğiyle Yunus Emre ve Berkan arasında tartışma çıkıyor. Yunus Emre'yi uyaran Acun Ilıcalı, uyarılarına karşı gülerek bir cevap alınca Yunus Emre'yi ihraç ediyor.

Acun Ilıcalı'yı Çileden Çıkartan Yarışmacı Diskalifiye Edildi!

Survivor 2020 yarışamsının 94. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her iki takım, ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Günlerdir yaşadığı zorluklara çare olacak masaj ve lüks villa ödülünü kazanmak için yarışan yarışmacılar, gergin anlara imza atıyor. Zorlu mücadelede Berkan ve Yunus Emre arasında tartışma çıkıyor. Gerginliği ortadan kaldırmak için araya giren Acun Ilıcalı, yarışmacısı Yunus Emre'yi uyarıyor. Ilıcalı'nın ikazlarına karşı alaycı bir tavırla gülerek karşılık veren Yunus Emre, ünlü programcıyı çileden çıkarıyor. Yarışmacısının ikinci kez gülmesine daha da çok sinirlenen Ilıcalı, sert bir tepki göstererek Yunus Emre'yi oyundan ihraç ediyor.. 

1-) Yunus Emre Ilıcalı'yı Çileden Çıkarıyor

Yunus Emre Ilıcalı'yı Çileden Çıkarıyor

Açlığa ve aile hasretine dayanmaya çalışan yarışmacılar bu akşam ekranlara yansıtılacak olan bölümde lüks villa ve masaj ödüllü oyunda karşı karşıya gelecek. Kıran kırana süren mücadelede sinirler gerilecek. Agresif tavırlarıyla adından daima söz ettirmeyi başaran Yunus Emre, ünlü programcı Acun Ilıcalı'yı yine çileden çıkaracak. 

Rakibi Berkan ile tartışan Yunus Emre, "Senin gibi efendileri ben iki parmağımda cebimden çıkarıyorum" ifadelerini kullanınca araya Ilıcalı giriyor. Sözler üzerine çileden çıkan Ilıcalı, "Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kötü kelime kullanamazsın. Bunu anlamıyor musun sen?" ifadeleriyle tepki gösteriyor. Ancak yarışmacının bu uyarılar karşısındaki umursamaz tavrı ve gülerek verdiği cevap ünlü programcıyı sinirlendiriyor. Bunun üzerine "Hiç anlamış gibi değilsin. Anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun" ifadelerini kullanan Ilıcalı, Ünlüler takımında yarışan Yunus Emre'yi oyundan diskalifiye ediyor. 

TV