Amuda Kalkan Çağla Şıkel'in Kusursuz Fiziği Nefes Kesti!

Kusursuz fiziğiyle her zaman gündemde yerini koruyan Çağla Şıkel, TikTok isimli platforma video yüklemek için amuda kalktığı görüntüleri paylaştı. Spor hareketleri ve kıvraklığıyla adından söz ettirmeyi başaran ünlü manken, formdaki haliyle dikkatleri üzerine çekti.

Amuda Kalkan Çağla Şıkel'in Kusursuz Fiziği Nefes Kesti!

Koronavirüs salgını nedeniyle işleri aksayan ünlü manken Çağla Şıkel, iki çocuğuyla beraber kendini karantinaya aldı. Günlerdir dışarı yüzü görmeyen sunucu ve manken, bu süreçte sosyal medyaya yöneldi. TikTok uygulaması kullanmaya başlayan Şıkel, paylaştığı videolarla gündemde geniş bir yer edindi. Son paylaştığı videoyla adından söz ettirmeyi başaran ünlü manken, kusursuz fiziğini sergilediği videoyla nefesleri kesti. 

1-) Kusursuz Fiziğiyle Nefes Kesti!

Kusursuz Fiziğiyle Nefes Kesti!

Yüklediği videolarla adından her zaman söz ettirmeyi başaran Şıkel, fit vücudunu sergilediği dans videosuyla dikkatleri üzerine topladı. Formdaki halini gözler önünde sermek için amuda kalkarak spor hareketleri yaptığı videoyu paylaşan Şıkel'in paylaşımına ilk yorum en yakın arkadaşlarından biri olan Alişan'dan geldi. Şıkel'in hareketlerini hayrete düşerek izleyen Alişan, esprili bir yorum yaparak dikkatleri üzerine topladı. Ünlü mankenin paylaşımına "Çıkıyorum takipten" notunu düşen Ilıcalı, esprili yorumuyla herkesi güldürmeyi başardı. 

Güzel isme yorum yapan ünlü sadece Alişan olmadı. kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Şıkel'e birçok ünlü arkadaşı iltifat yorumu yaptı. Övgülerin havada uçuştuğu paylaşıma kısa süre içerisinde 430 bini aşkın beğeni geldi. Öte yandan; 41 yaşındaki Çağla Şıkel, fit vücudu ve şık görünüşüyle 20 yaşındaki kadınlara taş çıkardı. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Çağla Şıkel  
TV