Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya Şaşırtan Doğum Günü Mesajı!

Güzel oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından yine şaşırtan bir doğum günü kutlaması yaptı. Eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlayan Saat, "Beceremediğimiz evlilik olsun" notunu düştüğü şiirsel mesajıyla ağızları açık bıraktı. Sosyal medya takipçileri ise olayın ne olduğunu anlamadı ve "Övüyor mu sövüyor mu belli değil" yorumunu yaptı.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya Şaşırtan Doğum Günü Mesajı!

Geçtiğimiz yıl aylar süren dargınlığın ardından bir de boşanma kararı alan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, yürekleri ağza getirmişti. Koronavirüs salgını nedeniyle evden ayrılmayan çift, bu süreçte aralarındaki dargınlığı yenmeyi başardı. Son olarak yaptığı paylaşımda eşinin 46. yaş gününü kutlayan Beren Saat, ağızları açık bırakan mesajıyla akıl karıştırdı. 

1-) "Beceremediğimiz Evlilik Olsun"

Instagram'da tam 4 buçuk milyon kullanıcı tarafından takip edilen güzel oyuncu Beren Saat, kocası Kenan Doğulu ile sarmaş dolaş oldukları bir kareyi paylaşarak şu notu düştü:

"Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol oldun hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun..."

Paylaşımıyla takipçilerini oldukça düşündüren Saat, sosyal medya kullanıcıları tarafından ilginç yorumlar aldı. Beren Saat'in ne demek istediğini anlayamayan bir takipçisi, "Beren Saat'ten yine anlamını çözümleyemediğimiz inciler. Seviyor mu sövüyor mu belli değil" yorumunu yaptı. Yorumu üzerine herkesi güldürmeyi başaran sosyal medya kullanıcısı, ilginç bir mesaja ilginç bir yorumla cevap verdi.

Öte yandan diğer kullanıcılar ise şu yorumları yaptı:

"Hiçbir şey anlaşılmasın diye yazılan bir yazı illaki merak uyandıracaksınız", Yine anlamadık ama neyse aşka devam sanırsam" ve "En zor paragraf sorusunun anlaşılmasından daha zor bir yazı" şeklinde yorumlar yapıldı. 

2-) Geçtiğimiz Sene de Şaşırtmayı Başarmıştı

Sosyal medya hesaplarından paylaştığı yazılarla magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz sene de ilginç bir doğum günü mesajı yazarak Kenan Doğulu'nun yeni yaşını kutlamıştı. Mesajında "Sen masumiyetini kaybetmişsin" ifadelerine yer veren Saat, tüm sosyal medyayı oldukça şaşırtmıştı. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Beren Saat   Kenan Doğulu  
TV