BİM 5 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Müthiş fırsatlar ile müşterilerini karşılayan BİM, 5 Haziran 2020 aktüel kataloğunu yayınlandı. Birbirinden güzel indirimler ve farklı farklı ürünler sizleri bekliyor. Bu hafta BİM aktüel kataloğunda neler var beraber göz gezdirelim.

BİM 5 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

A'dan Z'ye her göze hitap edecek ürünlere indirim uygulayan BİM, bu hafta inanılmaz fırsatlarla müşterilerini karşılıyor. Çocuklardan yaşlılara kadar herkesin dikkatini çekebilecek ürünlere indirim uygulayan BİM, 5 Haziran 2020 kataloğunda işte şu ürünlere yer veriyor:

1-) Teknoloji Ürünleri ve Ev Aletleri

Teknoloji Ürünleri ve Ev Aletleri

Kataloğun birinci sayfasında göze çarpan ilk ürünlerden biri Dijitsu 43″ FullHD Led TV oluyor. USB medya oynatma özelliği, Class A enerji tüketimi ve dahili uydu alıcılı gibi birçok özelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan bu ürün 1299 TL'den satışa sunuluyor. 

Bir başka ürün ise, özellikle kadınları çok mutlu ediyor.  Power Cyclone 5 teknolojisi sayesinde üst seviyelerde toz emiş gücüne sahip, H13 filtreleme sistemi ve hijyenik boşaltma özelliğiyle Philips Elektrikli Süpürge, 2 yıl garanti imkanıyla 649 TL'den sizlerin oluyor.

Evinde ve bahçelerinde çiçek bulundurmayı sevenler için harika bir ürün katalogda yerini alıyor. Hem güzel çiçekler yetiştirebileceğiniz, hem de müthiş bir görüntü elde edebileceğiniz 3 Boyutlu Saksı tüm BİM marketlere gönderiliyor. Boyutlarına göre fiyatlandırılan bu ürün, çok çeşitli renk ve boyutlarıyla 3.50 TL'den başlıyor. 

Dikkat çeken ürünlerden bir diğeri ise, hijyen ve kolaylığı bir arada isteyenler için reyonlara ekleniyor. Otomatik sensörlü, temassız kullanım, kolay dolum özelliği ve 2 yıl garanti imkanı ile Otomatik Sıvı Sabunluk 59,90 TL fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Diğer yandan; Streç Spor Ayakkabı Kadın 32,50 TL, Streç Spor Ayakkabı Erkek,  Dekorista Masa Örtüsü 10,95 TL, Pilsan Kaydırak 99 TL, Makara Seti 7,95 TL ve Silikon Elyaf Yastık 12,90 TL'den satışa sunuluyor. 

2-) Mutfak Eşyaları

Mutfak Eşyaları

Özellikle kadınlar için büyük avantajlara kataloğun ikinci sayfasında yer veriliyor. Göze çarpan ürünler arasında şık mutfak ürünleri dikkat çekiyor. Emsan 26cm Granit Tava 75 TL,  Emsan 5 Parça Çelik Tencere Seti 129 TL, Emsan 7 Parça Granit Set 249 TL ve Emsan 8 Parça Çelik Tencere Seti 299 TL fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

Öte yandan şık görünüşü ve sadeliği ile ön plana çıkan, Kütahya Yemek Takımı tüm BİM marketlere gönderiliyor. Toplam 48 parçadan oluşan 12 kişilik Kütahya Porselen Dekorlu Yemek Takımı 349 TL fiyatıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Etiketler

Alışveriş   BİM Aktüel