Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya İlişkisinde Büyük Kriz! Evi Terk Etti

Koronavirüs salgını nedeniyle kendilerini Cem Yılmaz'ın lüks evinde karantinaya alan çift, ilişkilerindeki ilk krize imza attı. Geçtiğimiz günlerde büyük bir tartışma yaşayarak beraber karantinada oldukları evi terk edip ayrı ayrı şehir dışına çıkan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, neyse ki kavgalı olmaya dayanamayıp barışma kararı aldı.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya İlişkisinde Büyük Kriz! Evi Terk Etti

Uzun bir süredir yaşadıkları aşk ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, salgın nedeniyle aynı evde karantinaya girmişti. Mutlu ilişkileriyle kendilerinden çok fazla söz ettiren çift, aşklarındaki ilk krizi yaşadı. Serenay'ın kendisine karşı olan ilgisizliğinden yakınan Cem Yılmaz, kendi evini terk ederek şehir dışına çıktı. Mutlu bir aşk yaşayan çift, neyse ki ayrılığa dayanamayıp barıştı. 

1-) Cem Yılmaz Kendi Evini Terk Etti

Cem Yılmaz Kendi Evini Terk Etti

Kanal D ekranlarının sevilen programı 2. Sayfa'da yer alan habere göre; Cem Yılmaz tartıştığı sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilk krizlerini yaşadı. Tartışma sonrasında kendi evini terk eden Cem Yılmaz, Bodrum'a gitti. Bunun üzerine Çanakkale'ye giden Sarıkaya, Yılmaz'dan birkaç gün ayrı kaldı. Aralarındaki tartışmaya daha fazla dayanamayan Cem Yılmaz ise, sevgilisinin yanına giderek barıştı. Çanakkale'de birleşen çift, magazin dünyasının yüreklerini hoplattıktan sonra barıştıkları haberini duyurdu. 

2-) Çift Arasında Gerginlik Yaşandı

Çift Arasında Gerginlik Yaşandı

Geçtiğimiz günlerde ilk kez aşkını ilan ettiği fotoğrafını paylaşan Cem Yılmaz, sevgilisiyle beraber gündeme çığ gibi düşmüştü. Şimdi ise Kanal D'nin ilgiyle takip edilen programı Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'dan yeni açıklamalar geldi. 

Programın sunucuları; Serenay Sarıkaya'nın evde bile süren yoğun iş temposunun üzerine Yılmaz'la arasında kriz yaşandığını söyledi. Kendisiyle ilgilenemediğinden yakınan Cem Yılmaz'ın kendi evini terk ettiğini belirten sunucular, mutlu çiftin arasında gerginlik yaşandığını ifade etti. 


TV