Hülya Avşar Tek Cümlesiyle İbrahim Tatlıses'i Gözyaşlarına Boğdu!

Geçtiğimiz akşam Kanal D'de yayınlanan İbrahim Tatlıses'in eski konserleri üzerine Tatlıses'i arayan ünlü sanatçı Hülya Avşar, tek cümlesiyle Tatlıses'i gözyaşlarına boğdu. İbrahim Tatlıses'i aradıktan sonra "Artık sahnelere dön, özledik" cümlelerini kullanan Avşar, sıkı dostu ile duygusal bir konuşma yaşadı.

Hülya Avşar Tek Cümlesiyle İbrahim Tatlıses'i Gözyaşlarına Boğdu!

Yıllar önce geçirdiği kaza ile yürekleri hoplatan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, ekranlara geri dönemeyeceğini belirtmişti. Uzun bir süredir televizyona giremeyen Tatlıses'in geçmiş konserlerini yayınlayan Kanal D, dikkatleri üzerine toplamıştı. 2005 yılında Harbiye Açıkhava'da verdiği konserinin görüntüleri yansıtılan Tatlıses'in, geçmiş performansını izleyen Hülya Avşar, birçok dizide partnerlik yaptığı İbrahim Tatlıses'i aradı. 

Kanal D ekranlarının sevilen programı 2. Sayfa'da yer alan habere göre; güzel şarkıcı Hülya Avşar'ın, Tatlıses'in geçmiş konserini izleyip cep telefonundan ünlü sanatçıyı aradığı söylendi. Tatlıses'i tek cümlesiyle gözyaşlarına boğan Hülya Avşar'ın, telefonda "Artık sahnelere dön, seni çok özledik" şeklinde konuştuğu belirtildi. Duygusal bir görüşme sağlayan Avşar ve Tatlıses, karşılıklı duygusal anlar yaşadı. 

40 yıllık mazileri olan Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses, birçok filmde beraber rol alarak iki sevgiliyi canlandırdı. İkilinin bir süre aşk yaşandığı da belirtilmişti. Öyle ki, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in, Avşar için yazdığı şarkı hepsini kanıtlamıştı. Gözler önünde mutlu bir aşk yaşayan çiftin neden ayrıldığı bilinmese de, ilişkilerinin ardından dost olarak kalabilmeleri, takdir edilmişti. 

TV