Survivor Sevilen İsmi Cemal Can Önce İtiraf Etti Sonra Gözyaşlarına Boğuldu

Survivor 2020 yarışmasının 93. son bölümünde Gönüllüler takımının sevilen ismi Cemal Can Canseven, aile hasretiyle yanıp tutuşuyor. Arkadaşlarına ve ailesine olan hasretini anlatan Cemal Can gözyaşlarına boğulurken, hıçkıra hıçkıra ağlayarak gitmek istediği itirafını yaptı.

Survivor Sevilen İsmi Cemal Can Önce İtiraf Etti Sonra Gözyaşlarına Boğuldu

TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı Survivor 2020'in 93. son bölümünde duygusal anlar yaşandı. Son gittikleri ada konseyini değerlendiren Cemal Can, ilginç açıklamalarda bulundu. Son 3 ada konseyinde hiç kayıp vermeyen Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununu yeniden kazanmayı başarmıştı. Adada kimseye veda etmeyecekleri için takım arkadaşlarıyla beraber mutluluk içerisinde olduğunu söyleyen Cemal Can, ardından yaptığı itirafla yüreklere dokundu.

1-) Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Survivor 2020'de en dibe kadar çekildiklerini söyleyen Cemal Can, zor günler yaşadığını anlatarak gözyaşlarına boğuldu. Açıklamalarında ilk kez iletişim ödülü kazandıklarında attığı mailin kendisinde büyük bir etki bıraktığını ve yeniden o anı hatırladığını söyleyen Cemal Can, hıçkıra hıçkıra ağladı. Yaşadığı psikolojik çöküntüyü gözyaşları içinde anlatan Cemal Can şu açıklamalara yer verdi:

"Hem ben hem de takım olarak Survivor'ı sonuna kadar yaşadık. Dibin dibini gördük. Kendimizin dibe vuruşunu Survivor'ın ilk zamanlarında yaşadım. Belki de şimdi yükselme zamanındayım. İlk iletişim ödülünü kazanınca ailemize mail atmıştık. Karşılığını alamayacağımız bir maildi. Çok zor zamanlar geçirdiğim dönemdi. Gitmek istiyordum. O maile 'Ben istedikten sonra her şeyi yapabilirim. Bana güvenin şampiyon olarak geri döneceğim' yazmıştım. Ben istediğim zaman her şeyi yapabilirim ve yapacağım da. Ailem ve beni sevenler için umarım sonuna kadar devam edebilirim" dedi. 

2-) Cemal Can Kimdir?

Selanik göçmeni bir babadan ve Rizeli bir anneden doğan Cemal Can, 24 yaşını katıldığı Survivor 2020 yarışmasında doldurarak 25'e girdi. Kendisinden 9 yaş büyük ablası olan Cemal Can, onu "Küçük annem" diyerek benimsediğini söyledi. 

Lise eğitimine kadar İzmir'de kalan, ancak daha sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü kazanan Cemal Can, eğitim amaçlı İstanbul'a yerleşmiştir. Eğitim hayatında çok başarılı olmadığını söyleyen Cemal, bir arkadaşının tavsiye etmesi üzerine İstanbul DJ Academy'de eğitim almaya başlamıştır. DJ'lik üzerine bir kariyer ilerleten fenomen isim, kariyerini iyi yerlere taşımayı başarmıştır.

Etiketler

Magazin   Manşet   Cemal Can   Survivor 2020