Ünlü Model Metroda Çıplak Poz Verdi! Görüntüler Ağızları Açık Bıraktı

Tüm gençleri kıskandıran fiziği ve güzelliğiyle adından oldukça fazla söz ettiren 50 yaşındaki ünlü manken Naomi Campbell, bir metroda moda çekimi için çıplak pozlar verdi. Sosyal medya gündemini alt üst eden Campbell, nefes kesen paylaşımlarıyla adından yine söz ettirmeyi başardı.

Ünlü Model Metroda Çıplak Poz Verdi! Görüntüler Ağızları Açık Bıraktı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle işleri iptal olan ünlü isimlerden biri de 50 yaşındaki ünlü manken Naomi Campbell oldu. Kazancını sağlamak ve gündemden düşmemek adına özel dergi ve kapak çekimlerine giden Campbell, son olarak gittiği moda çekimiyle adından söz ettirmeyi başardı. 

1-) Metroda Çıplak Poz Vererek Gündeme Çığ Gibi Düştü

Metroda Çıplak Poz Vererek Gündeme Çığ Gibi Düştü

Valentino'nun İlkbahar/Yaz 2020 kampanyası için metroda çıplak poz veren Naomi Campbell, birkaç ay önce titizlik hastalığıyla gündeme gelmişti. Hijyene bu kadar takıntısı olmasıyla bilinen Campbell'in metro içerisinde nasıl çıplak poz verdiği ise ayrı bir merak uyandırdı. 

2-) Naomi Campbell Kimdir?

Naomi Campbell Kimdir?

Kariyerine 8 yaşında adım atan Naomi Campbell, ilk kez dünyaca ünlü isim Bob Marley'in klibinde oynamıştır. Bu klipten sonra şöhrete doğru giden yolu koşarak geçmiştir. 15 yaşındayken, Beth Boldt tarafından keşfedilen Campbell, 1988 yılında Vogue dergisinin Ağustos ayı kapak güzel oldu. Bu tecrübesiyle ününe ün katan Campbell, ilk defa dergiye kapak olan siyahi kız unvanını taşımaktadır. 

Daha sonra Michael Jackson'ın In The Closet isimli klibinde oynayarak şöhretine kavuşan Campbell, kariyerinde çok önemli işlere imza atmıştır. 

Etiketler

Magazin   Manşet   Naomi Campbell