Ünlü Yıldız Yeni Sevgili Bulup Kocasından Kaçtı! Şok Eden Olay

10 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdüğü bilinen Megan Fox, yeni bir skandala imza attı. Dünyaca ünlü yıldız, üç çocuğunun babası olan Brian Austin ile boşanma kararı aldı. Sevgilisi Machine Gun Kelly yüzünden kocasından boşanan Megan Fox, dünya gündemini ayağa kaldırdı.

Ünlü Yıldız Yeni Sevgili Bulup Kocasından Kaçtı! Şok Eden Olay

Dünyanın en güzel kadınlarından biri denildiğinde parmakla gösterilen Megan Fox, skandal bir olay ile dünya gündemine oturdu. Üç çocuğunun babası olan Brian Austin Green ile boşanma kararı olan Megan Fox, herkesin ağzını açık bıraktı. 

Austin tarafından yapılan açıklamada; geçtiğimiz yıl Machine Gun Kelly’nin klibinde oynayan Megan Fox'un, ünlü rapçi ile yakınlaştığını ve ilişki yaşadıklarını söyledi. Eşi tarafından aldatıldığını anlatan Austin, sosyal medya gündemine damga vurdu. 

1-) Megan Fox'tan Skandal Hareket!

Megan Fox'tan Skandal Hareket!

Konuk edildiği bir podcast yayınında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Brian Austin Green, eşinin kendisini aldattığını aktardığı açıklamalarında şunları söyledi:

“Megan 2019’daki Cadılar Bayramı döneminde film çekimindeydi. 5 hafta sonra geri geldiğinde bana karşı davranışları değişti. Evliliğimizdeki yakınlığımızı tekrar yakalayamadık. Film çekiminden döndükten sonra eskisi gibi olmadığımızı hissettim. 

Üç hafta hiçbir şey olmamış gibi bekledim ve daha fazla dayanamayıp ona mesaj attım. Mesajımda 'Evliliğimiz için endişelenmeli miyim?' yazdım. Bana soğuk bir cevap vererek 'Sonra konuşuruz' yazdı. Bunun iyi bir haber olmadığı her yerden belliydi. Daha sonra konuştuğumuzda, bana evden ayrı kaldığı süreçte daha iyi ve mutlu hissettiğini söyledi. Çok üzüldüm. Sette Colsen (Machine Gun Kelly) isminde bir rapçiyle tanışmıştı. Arkadaş olduklarını ve kendisinin iyi bir insan olduğunu söylüyordu." ifadelerini kullandı.

Austin'i hiçbir şey olmamış gibi bırakıp giden Megan Fox, sosyal medya kullanıcılarının gözünden düştü. Kendisine yapılan yorumlarda bu davranışın insanlık dışı olduğu ifadeleri yer aldı. Haberleri yayılan Megan Fox, kısa süre içerisinde dünya gündemine oturdu. 


Etiketler

Magazin   Manşet   Megan Fox  
TV