Acun Ilıcalı Survivor'daki Yeni Dönemi Açıkladı! Beklenen Oldu

Survivor 2020'nin final bölümü yaklaştıkça yeni kurallar eklenmeye başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'in sayısının 3'e düşeceği kesinleştiği için bireyselleşmeler de başladı. Survivor'un son bölümünde yarışmacılarını ada konseyine toplayan Ilıcalı, yeni kuralları ve takımların nasıl oluşacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı Survivor'daki Yeni Dönemi Açıkladı! Beklenen Oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen programı Survivor 2020'de yeni dönem hakkında müjde Ilıcalı'dan geldi. Ünlü programcı Acun Ilıcalı, finallerin yaklaşmasıyla yeni düzenden bahsetti. Geçtiğimiz haftalarda takımlardan birinin yarışmacı sayısı 3'e düştüğünde takımların birleşeceğinden bahseden Ilıcalı, dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'in kesin olarak 3'e düşmesiyle yeni döneme dair açıklama yaptı. Merakla beklenen birleşme sorusuna son bölümdeki ada konseyinde cevap veren Ilıcalı, takımların nasıl oluşacağına dair açıklamalar yaptı. 

1-) Survivor 2020'de Yeni Dönem!

Survivor 2020 yarışmasında Ünlüler takımından bir kişinin adaya veda edecek olması, takımın 3 kişiye düşeceğini kesinleştirdi. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde nasıl bir yol izleneceği hakkında açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, takımların birleşeceğine işaret etmişti. Buna göre birleşmesi beklenen takımlar hakkında açıklama yapan Ilıcalı, şu ifadelere yer verdi:

"Bir parkurda kalan on yarışmacı teker teker performans yapacak. Bu oyunda ilk dört yarışmacıdan birinci ile dördüncü ve ikinci ile üçüncü şeklinde final oyunu oynayacak. Final oyununu oynayan yarışmacılar, takım kaptanları olacak. Bu iki takım kaptanı arasında bir mini oyun ile ilk seçimi kim yapacak belirlenecek. Bu kaptanlar ise haftanın takımlarını birer birer seçerek oluşturacak. Ve bu şekilde oluşan takımlar, bir hafta boyunca mücadele edecek" 

Survivor 2020'de Yeni Dönem!

2-) Kadın-Erkek Yarışları Başlıyor

Survivor 2020'de en çok merak edilen sorulardan birine de cevap verildi. Açıklamalarında, kadın-erkek yarışlarının başlayacağını belirten Ilıcalı, kadın ve erkek yarışmacıların birbirleriyle mücadele edeceğini söyledi. Yeni uygulamaya giren 'Kadın-Erkek yarışları' salı günü yapılacak olan elemenin ardından başlayacak. 

Uzun zamandır beklenen açıklamaları yapan Ilıcalı,  yarışmacıları da şaşkınlığa uğratarak zorlu geçen mücadelede alıştıkları arkadaşlarından ayrı bir takım olma duygusunu yaşattı. Kısa süre içerisinde başlayacak olan bu dönem, Ünlüler takımından birinin yarışmaya veda etmesiyle uygulamaya konulacak. Kadın-erkek yarışları içinse kesin tarih eleme günü olarak belirtildi. Buna göre 2 Haziran akşamı farklı bir mücadele ekranlara yansıyacak.

TV