Doğduğun Ev Kaderindir Dizinde Avukat Barış Adalet Dağıttı

Doğduğun ev kaderindir dizisine sonradan katılan Avuıkat Barış Bey karakterini canlandıran Engin Öztürk diziye çabuk alıştı. İzleyiciler Avukat Barış Bey'i kabul edip sevdiler.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizinde Avukat Barış Adalet Dağıttı

Doğduğun ev kaderindir dizisine sonradan katılan Avuıkat Barış Bey karakterini canlandıran Engin Öztürk diziye çabuk alıştı. İzleyiciler Avukat Barış Bey'i kabul edip sevdiler. Ekranlarda ilgi gören bir karakter oldu. Dizide Zeynep'i işe alan ve onun önünü açan güçlü durmasını sağlayan kişi oldu belki de halk bu yüzden Avukat Barış karakteriyle Engin Öztürk'ü çok sevdi.

Mehdi'nin Zeynep'i kaçırmasında olayı aydınlığa kavuşturan ve Zeynep'i kurtaran kişi duruşuyla da izleyicileri mutlu etti. Engin Öztürk çok çalıştığının dizinin güzel gittiğini söyledi. Engin Öztürk izleyiciye dizi başladığında itibaren olan bir karaktermiş izlenimini vermesindeki sebep başarılı bir oyuncu olmasıdır.

1-) Avukat Barış Bey'in Özel Hayata Zamanı Yok

Engin Öztürk yoğun bir dönemde olduğunu ve çok çalıştığını söyledi. Doğduğun ev kaderindir dizisine emek verirken bunun yanında başka çalışmalarda yaptığında bahsetti. Bu çalışmalar esnasında özel hayatına kimseyi alamayacağını alsa da covid sebebiyle hiçbir yere çıkamıyorum nasıl bir ilişki olsun diyerek haklı sebepler söyledi.

Dizi çekimlerinin yoğun gittiğini ve çalışmalar sonrasında bir yere çıkmadığını evde dinlendiğini belirtti. Hatta yılbaşını evde yatarak geçireceğim dedi. 2021 'i evimde karşılayacağım dedi. Engin Öztürk'ün TV8 dizisi olan doğduğun ev kaderindir haricinde Netflix’te yayınlanacak bir dizi daha çektiğini söyledi. Aybüke Pusat ile birlikte çektiği dizi 27 Ocakta Netflix’te yayınlanacağını söyledi.

Dizinin isminin ''50 Metrekare'' olduğunun 2020 yılının içinde çekildiğini anlattı. Dizinin sloganı iste herkese ikinci bir şans verilmelidir sözleriyle diziyi temsil ediyor. Engin Öztürk'ün takipçileri oynadığı dizilerde başarıyı yakaladığını ve sevdiğini sanatçıya hissettiriyor.

2-) Diziye Adapte Oldu

Engin Öztürk ''Doğduğun Ev Kaderindir'' dizisinden güzel dönütler aldığını ve bu dizi için çok çalıştıklarını anlattı. Dizide zorlanmadığını çabuk alıştığını söyledi. Dizi dışındaki vaktini evin bahçesinde bitkilerle ve ağaçlarla ilgilenerek geçirdiğini anlattı.

Fazla dışarı çıkmadığını ortamında dışarı çıkmaya müsait olmadığını söyledi. Engin Öztürk diziler olduğu için oldukça yoğunum vaktim kalmıyor arta kalan vakitte evdeyim dedi. Dizilerin kendisini yormadığını işini severek yaptığını ve işini yaparken psikolojik anlamda çok rahatladığını anlattı.

Etiketler

Gündem